Vranësira e shi, ky është moti për ditën e sotme - Bota Sot
Vranësira e shi, ky është moti për ditën e sotme

Kosova

E hënë, 22 tetor 2018

Vranësira e shi, ky është moti për ditën e sotme

Më: 16 maj 2018 Në ora: 07:16
Ilustrim

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira, pjesërisht me shi dhe bubullimë.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 9 deri në 14 gradë, kurse ajo më e larta e ditës nga 20 në 24. Sipas parashikimeve për periudhën e ardhshme kohore deri më 23 maj, ne vendin tonë do të jetë kryesisht mot me diell dhe i ngrohtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test