Moti për sot - Bota Sot
Moti për sot

Kosova

E shtunë, 20 tetor 2018

Moti për sot

Më: 17 maj 2018 Në ora: 07:52
Ilustrim

Në Kosovë do të jetë mot kryesisht me diell, pasdite me re e lagësht dhe me stuhi afatshkurtër, kryesisht në jugperëndim, në perëndim dhe në lindje.

Temperatura më e ulët do të jetë nga gjashtë në 12.

Ndërsa, më e larta e ditës nga 22 në 25 gradë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test