Mot i ndryshueshëm në ditët e ardhshme, këto janë temperaturat - Bota Sot
Mot i ndryshueshëm në ditët e ardhshme, këto janë temperaturat

Kosova

E hënë, 22 tetor 2018

Mot i ndryshueshëm në ditët e ardhshme, këto janë temperaturat

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 19:17
Foto ilustrim

Siç parashikojnë meteorologët gjatë 10 ditëve të ardhshme, në vendin tonë do mbretërojë mot i ndryshueshëm.

Nga nesër parashihet mot jostabil dhe zhvillime të shtrëngatave me shi. Kështu pritet të vazhdojë deri në mesin e javës së ardhshme, për të vazhduar pastaj mot vetëm me diell dhe temperatura më të larta.

Temperatura më e lartë gjatë këtyre ditëve pritet të arrijë në 31 gradë Celsius, ndërsa më e ulëta në 13 gradë Celsius.

Ndërkohë më poshtë keni edhe tabelat që tregojnë parashikim e motit më të detajuar për 10 ditë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test