Edhe sot mot me shi - Bota Sot
Edhe sot mot me shi

Kosova

E hënë, 15 tetor 2018

Edhe sot mot me shi

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 07:26
Foto ilustrim

Në ditën e dytë të verës në vendin tonë, sot, do të mbajë mot me shi dhe me erëra të forta dhe pritet një rënie e ndjeshme e temperaturës.

Në fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme do të jetë moti i freskët, me temperatura nën mesatare – prej 18 deri në 23 C.

Temperatura e mëngjesit nga 15 deri 22 C, gjatë ditës më e larta nga 19 C në veri deri në 27 C në jug dhe në lindje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test