Këto janë qytetet më të nxehta për nesër në Kosovë - Bota Sot
Këto janë qytetet më të nxehta për nesër në Kosovë

Kosova

Këto janë qytetet më të nxehta për nesër në Kosovë

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 18:32
Ilustrim

Gjatë ditës së nesërme mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-19 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të lëvizin ndërmjet 30-33gradë Celsius.

Shtypja atmosferike mbetet  mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...