41 aksidente dhe 20 persona të arrestuar në ditën e fundit në Kosovë - Bota Sot
41 aksidente dhe 20 persona të arrestuar në ditën e fundit në Kosovë

Kosova

41 aksidente dhe 20 persona të arrestuar në ditën e fundit në Kosovë

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Një mijë e 165 është numri i përgjithshëm i tiketave të shqiptuara nga Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.

Gjithsej 41 aksidente kanë ndodhur ditën e diele në Kosovë, prej tyre asnjë nuk përfundoi me fatalitet. 16 aksidente përfunduan me të lënduar, 25 sosh pa të lënduar.

20 persona janë arrestuar, 10 janë dërguar në mbajtje, kurse katër janë dërguar në vuajte të dënimit, sipas raportit policor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...