Nga sot premtimet elektorale të politikanëve i gjeni online - Bota Sot
Nga sot premtimet elektorale të politikanëve i gjeni online

Kosova

Nga sot premtimet elektorale të politikanëve i gjeni online

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 08:08
Foto ilustrim

Demokraci Plus (D+) mban konferencën për media për progresin një vjeçar të 100 premtimeve zgjedhore të partive politike që udhëheqin Qeverinë e Kosovës.

Premtimet zgjedhore dhe vlerësimi një vjeçar janë paraqitur në një platformë online që do të jetë e qasshme për këdo që të përcjell progresin e premtimeve zgjedhore të subjekteve tani në qeveri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat