Moti mbi vendin tonë - Bota Sot
Moti mbi vendin tonë

Kosova

Moti mbi vendin tonë

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 07:41
Ilustrim

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat