Limaj: Gjendja në veri nuk është aspak më e mirë se në kohën e Mustafës - Bota Sot
Limaj: Gjendja në veri nuk është aspak më e mirë se në kohën e Mustafës

Kosova

E diel, 21 tetor 2018

Limaj: Gjendja në veri nuk është aspak më e mirë se në kohën e Mustafës

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 21:33
Haradinaj, Mustafa dhe Limaj

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se gjendja në veriun e vendit nuk është aspak më e mirë, se që ishte në kohën që krye të qeverisë ishte Isa Mustafa.

Ai ka thënë se janë duke punuar për këtë pjesë të vendit, por thotë se nuk është duke u bërë sa duhet.

“Nuk është aspak më e mirë se që ka qenë më herët. Mund të them se ka pasur disa përpjekje por që rezultate nuk ka pasur. Unë personalisht nuk jam i kënaqur me atë që është bërë për pjesën veriore të vendit”, ka thënë Limaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test