Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën - Bota Sot
Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën

Kosova

E shtunë, 20 tetor 2018

Komisionerja e BE-së për ekonomi viziton Kosovën

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 09:23
Mariya Gabriel

Komisionerja e Bashkimit Evropian per Ekonomi dhe Shoqëria Digjitale Mariya Gabriel do ta vizitojë Kosovën.

Ajo do të pritet në takim nga zëvendëskryeministri , Enver Hoxhaj.

Pas takimit do të ketë prononcim për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test