25 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë - Bota Sot
25 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë

Kosova

25 aksidente në 24 orët e fundit në Kosovë

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 15:46
Foto ilustruse

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 25 aksidente.

10 prej tyre ishin me të lënduar dhe 15 të pa lënduar.

Po ashtu, Policia ka njoftuar se janë shqiptuar 835 tiketa trafiku.

Në Duhël të Suharekës ka ndodhur një aksident mes dy veturave, me ç’rast janë lënduar dy persona, të cilët kanë marrë trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...