I jepet lamtumira e fundit 57 vjeçarit që u rrokullis me traktor në Istog - Bota Sot
I jepet lamtumira e fundit 57 vjeçarit që u rrokullis me traktor në Istog

Kosova

I jepet lamtumira e fundit 57 vjeçarit që u rrokullis me traktor në Istog

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 20:19
Pamje nga varrimi

Pasditën e sotme i është dhënë lamtumira e fundit Ramë Zenun Ferataj, 57 vjeç i cili është rrokullisur me traktorin e vet për vdekje në fshatin Uçë të Istogut.

Në ceremoninë e varrimit të të ndjerit, kanë marr pjesë një numër i madh i shokëve dhe dashamirëve nga të gjitha anët e vendit.

Vlen të kujtojmë faktin se aksidenti fatal kishte ardhur kur viktima ishte duke punuar në pyll.

Më poshtë media ua sjellë disa foto nga ceremonia e varrimit të 57 vjeçarit.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...