Shkarkohet bordi i Stacionit të Autobusëve- caktohen anëtarët e rinj - Bota Sot
Shkarkohet bordi i Stacionit të Autobusëve- caktohen anëtarët e rinj

Kosova

Shkarkohet bordi i Stacionit të Autobusëve- caktohen anëtarët e rinj

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 16:11
Stacionit të Autobusëve

Komisioni i Aksionarëve të Ndërmarrjes Publike “Stacioni i Autobusëve”, ka marr vendim sot që të shkarkojë Bordin e kësaj ndërmarrjeje, dhe të caktojë anëtarët e rinj, që mënyrë që të vazhdohet me reforma.

Anëtarët e rinj të Bordit, janë:  Faton Raçi, Anita Morina Saraqi,  Afërdita Syla Ismaili dhe  Fatmir Morina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...