Lladrovci liron nga detyra drejtorin për Buxhet e Financa - Bota Sot
Lladrovci liron nga detyra drejtorin për Buxhet e Financa

Kosova

Lladrovci liron nga detyra drejtorin për Buxhet e Financa

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 09:09
Komuna e Drenasit

Pas kërkesës për lirim nga detyra e drejtorit për Buxhet e Financa, Labinot Gruda, kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci e ka liruar atë nga kjo pozitë.

Sipas kumtesës për media, kërkesa për lirim nga detyra e drejtorit për Buxhet dhe Financa e Labinot Gruda, ka të bëjë ekskluzivisht me arsyet e tij personale.

Kryetari Lladrovci e ka falënderuar ish-drejtorin Gruda për bashkëpunimin e ofruar sa ka qenë ne pozitën e drejtorit dhe i ka uruar suksese në karrierë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...