Komuna e Obiliqit ndan bursa për nxënësit dhe studentët e shkëlqyeshëm - Bota Sot
Komuna e Obiliqit ndan bursa për nxënësit dhe studentët e shkëlqyeshëm

Kosova

Komuna e Obiliqit ndan bursa për nxënësit dhe studentët e shkëlqyeshëm

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 12:12
Kryetari i komunës Xhafer Gashi

Kryetari i komunës Xhafer Gashi së bashku me drejtorin e Drejtorisë së Arsimit Agim Spahiu, ndanë bursa për nxënësit e shkëlqyer të shkollës së mesme profesionale dhe studentët në Universitetin e Prishtinës.

Përfitues ishin 19 nxënës të shkëlqyer nga Shkolla "Ismail Dumoshi" dhe 37 studentë në UP, ku studentja Liridona Pllana me notën më të lartë mesatare 10.00 fiton çmimin "Adem Preniqi".

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...