Mbyllet përkohësisht rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit - Bota Sot
Mbyllet përkohësisht rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit

Kosova

Mbyllet përkohësisht rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit

Më: 6 dhjetor 2018 Në ora: 11:42
Rruga nacionale Kaçanik-Hani i Elezit

Ministria e Infrastrukturës ka njoftuar se për shkak të vendosjes së trarëve në Urën 407 dhe për sigurinë publike është e nevojshme mbyllja e rrugës nacionale N2 (Kaçanik – Hani i Elezit) sipas datave dhe orareve të mëposhtme:

E premte – 7 dhjetor 2018 – mbyllje e pjesërishme 09:00 – 12:00 dhe 14:00 – 17:00

E shtunë – 8 dhjetor 2018 – mbyllje ditore nga 07:00 – 17:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test