Sulmoi vajzën dhe ia vjedhi çantën - Bota Sot
Sulmoi vajzën dhe ia vjedhi çantën

Kronikë e zezë

Sulmoi vajzën dhe ia vjedhi çantën

Më: 22 dhjetor 2018 Në ora: 17:55
Foto

Një person është arrestuar në Pejë, pasi kishte sulmuar një vajzë në oborrin e shtëpisë së saj dhe me dhunë ia kishte grabitë çantën nga dora.

Sipas policisë, gjatë përleshjes i dyshuari viktimën e kishte sulmuar viktimën.

Viktima ka pranuar edhe tretman mjekësor. Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat