Sulmon nënën e vet - Bota Sot
Sulmon nënën e vet

Kronikë e zezë

Sulmon nënën e vet

Më: 23 dhjetor 2018 Në ora: 09:03
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e tij.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...