Përgjaket 31 dhjetori, kalimtari shqiptar përplaset për vdekje nga makina - Bota Sot
Përgjaket 31 dhjetori, kalimtari shqiptar përplaset për vdekje nga makina

Kronikë e zezë

Përgjaket 31 dhjetori, kalimtari shqiptar përplaset për vdekje nga makina

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 13:50
Ilustrim

Është përgjakur dhe kjo e hënë e cila shënon dhe ndërrimin e viteve.

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Kuman- Rroskovec, duke shënuar kësisoj viktimën e parë për këtë 31 dhjetor.

Fjala është për 58 vjeçarin Baki Shahu, i cili po kalonte rrugën në momentin kur është përplasur për vdekje nga një makinë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...