Djemtë rrahin nënën, ajo dërgohet në strehimore - Bota Sot
Djemtë rrahin nënën, ajo dërgohet në strehimore

Kronikë e zezë

Djemtë rrahin nënën, ajo dërgohet në strehimore

Më: 2 janar 2019 Në ora: 11:52
Ilustrim

Një femër në Vushtrri ka raportuar se dy djemtë e saj që janë dehur kanë ushtuar dhunë fizike ndaj saj.

Të dyshuarit janë arrestuar, njofton Policia.

Viktima së bashku me vajzë e saj tetë vjeçare është dërguar në strehimore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...