I kthehet vetura e vjedhur në natën e Vitit të Ri në Pejë, arrestohen të dyshuarit - Bota Sot
I kthehet vetura e vjedhur në natën e Vitit të Ri në Pejë, arrestohen të dyshuarit

Kronikë e zezë

I kthehet vetura e vjedhur në natën e Vitit të Ri në Pejë, arrestohen të dyshuarit

Më: 4 janar 2019 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Të enjten janë arrestuar katër persona të komunitetit Rom në rrugën “Nënë Tereza” në Pejë, pasi që dyshohet se të njëjtit në natën e Vitit të Ri, kanë vjedhur një veturë.

Policia ka bërë të ditur se vetura është gjetur dhe i është kthyer pronarit.

Pas marrjes në pyetje nga Policia, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...