Digjet një lokal në Prishtinë - Bota Sot
Digjet një lokal në Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet një lokal në Prishtinë

Më: 6 janar 2019 Në ora: 15:02
Foto ilustrim

Një zjarr ka shpërthyer dje në një lokal në rrugën ‘Enver Zymberi’, në Prishtinë.

Sipas Policisë, dyshohet se zjarri ka ardhur nga kamina.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin dhe përveç dëme materiale nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...