Aksidenti tragjik/ Ja kush janë personat që humbën jetën! - Bota Sot
Aksidenti tragjik/ Ja kush janë personat që humbën jetën!

Kronikë e zezë

Aksidenti tragjik/ Ja kush janë personat që humbën jetën!

Më: 6 janar 2019 Në ora: 21:55
Foto ilustrim

Një aksident tragjik ndodhi mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Tepelenë, ku 2 persona humbën jetën dhe 7 të tjerë mbetën të plagosur.

Raportohet se personat që humbën jetë në aksidentin në autostradën Levan-Tepelenë janë Durim Lamaj  50 vjeç dhe Fetah Shahaj, 64 vjeç.

Dy viktimat ndodheshin brenda makinës në momentin kur ka ndodhur aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...