Gjendet e vdekur gruaja shqiptare... dyshohet se ka qëlluar veten me çifte - Bota Sot
Gjendet e vdekur gruaja shqiptare... dyshohet se ka qëlluar veten me çifte

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur gruaja shqiptare... dyshohet se ka qëlluar veten me çifte

Më: 7 janar 2019 Në ora: 16:41
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Maqellarë të Dibrës, atje ku është gjetur e pajetë një grua në moshë të re.

Dyshimet e para flasin për një vetëvrasje. Mendohet se 30 vjeçarja me inicialet N.R ka qëlluar veten me armë gjahu.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkakun e ngjarjes së rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...