Nën kërcënimin e armës e me fytyrë të mbështjellë grabit 95 euro - Bota Sot
Nën kërcënimin e armës e me fytyrë të mbështjellë grabit 95 euro

Kronikë e zezë

Nën kërcënimin e armës e me fytyrë të mbështjellë grabit 95 euro

Më: 8 janar 2019 Në ora: 10:44
Foto ilustrim

Në raportin 24 orësh Policia ka njoftuar se dje në Pejë një punëtore e kompanisë ”IPKO” ka raportuar se derisa ishte në vendin e punës, ka hyrë në objekt një person i dyshuar e i pa njohur, në kokë kishte një kapelë dhe fytyrën e mbështjell me një shall, nën kërcënimin e një arme-revole, i ka grabitur pra të gatshme në shumën prej 95 euro.

Më pas i dyshuari largohet në drejtim të pa njohur. Nuk raportohet për të lënduar. Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore. Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...