Kapen me kokainë e marihuanë, lirohen me procedurë të rregullt - Bota Sot
Kapen me kokainë e marihuanë, lirohen me procedurë të rregullt

Kronikë e zezë

Kapen me kokainë e marihuanë, lirohen me procedurë të rregullt

Më: 8 janar 2019 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në fshatin Shpenadi të magjistrales Prizren-Suharekë ka ndaluar një automjet me tabela vendore, me vozitës dhe tre pasagjer, tek të cilët gjatë legjitimimit dhe kontrollimit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, në peshë totale 17.51 gr., si dhe 0.87 gr. e llojit kokainë.

Katër të dyshuarit pas arrestimit dhe intervistimit me vendimin e prokurorit,  janë liruar me procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...