Therret me thikë një person në Ferizaj, dërgohet në QKUK - Bota Sot
Therret me thikë një person në Ferizaj, dërgohet në QKUK

Kronikë e zezë

Therret me thikë një person në Ferizaj, dërgohet në QKUK

Më: 8 janar 2019 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në emergjencën e spitalit rajonal në Ferizaj, tretman mjekësor ka kërkuar një person, i cili sipas mjekut kujdestar është i therur me thikë.

Viktima pas tretmanit fillestar mjekësor është dërguar për tretman të mëtejmë  mjekësor në QKUK.

Policia ka arritur ta identifikojë dhe më pas edhe ta arrestojë të dyshuarin (i mitur), i cili pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet 24 orë në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...