Djali e rrah nënën në Malishevë, e bën për spital - Bota Sot
Djali e rrah nënën në Malishevë, e bën për spital

Kronikë e zezë

Djali e rrah nënën në Malishevë, e bën për spital

Më: 9 janar 2019 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Rastet e dhunës në familje në Kosovë nuk kanë të ndalur.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se viktima e gjinisë femërore ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga djali i saj.

Me këtë rast, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërkaq që rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...