Arrestohet për ngacmim të ish të dashurës - Bota Sot
Arrestohet për ngacmim të ish të dashurës

Kronikë e zezë

Arrestohet për ngacmim të ish të dashurës

Më: 9 janar 2019 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Një person është arrestuar nga Policia, pasi që i njëjti kishte kanosur dhe ngacmuar ish të dashurën e tij.

Rasti ka ndodhur në  ‘rrugën e Zanave’ në Prizren.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...