Fëmijët rrahin nënën në Podujevë - Bota Sot
Fëmijët rrahin nënën në Podujevë

Kronikë e zezë

Fëmijët rrahin nënën në Podujevë

Më: 9 janar 2019 Në ora: 11:54
Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Podujevë

Një femër ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht nga dy fëmijët e saj, përkatësisht nga vajza dhe djali i saj.

Nuk raportohet për të lënduar e as të arrestuar. 

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Podujevë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...