Aksident në Prizren, vetura përfundon jashtë rrugës - Bota Sot
Aksident në Prizren, vetura përfundon jashtë rrugës

Kronikë e zezë

Aksident në Prizren, vetura përfundon jashtë rrugës

Më: 10 janar 2019 Në ora: 09:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë.

Vetura në fjalë ka dalë nga rruga në Prizren, përderisa nuk dihet nëse si pasojë e këtij aksidenti ka të lënduar.

Duhet përkujtuar që autoritete e vendit kanë kërkuar kujdes të shtuar nga vozitësit pasi reshjet e borës janë duke vazhduar dhe rrugët shpesh herë janë të vështira për t’u kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...