Pejani i dehur ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij - Bota Sot
Pejani i dehur ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij

Kronikë e zezë

Pejani i dehur ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij

Më: 10 janar 2019 Në ora: 09:43
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme një person është arrestuar në Pejë.

Sipas policisë, i njëjti dyshohet se nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

 I dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...