Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën - Bota Sot
Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën

Kronikë e zezë

Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën

Më: 10 janar 2019 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për të pandehurin A.I.

Ai dyshohet se me datën 08.01.2019, i pandehuri pas një fjalosje rreth disa parave që i’a ka kërkuar e dëmtuara-nëna e tij, tensionohet situata dhe me dashje i shkakton lëndime trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...