Zubin Potok: Serbit i vidhet vetura dhe gjedhet - Bota Sot
Zubin Potok: Serbit i vidhet vetura dhe gjedhet

Kronikë e zezë

Zubin Potok: Serbit i vidhet vetura dhe gjedhet

Më: 10 janar 2019 Në ora: 11:45
Zubin Potok

Një person i komunitetit serb nga fshati Jabuka të Zubin Potokut ka raportuar në polici se nga stalla e tij persona të panjohur i kishin vjedhur dy krerë gjedhe si dhe veturën e tij, e cila kishte qenë e parkuar jashtë oborrit të shtëpisë.

Bëhet e ditur se njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...