Gjakovë: Arrestohen dy persona për paratë e falsifikuara - Bota Sot
Gjakovë: Arrestohen dy persona për paratë e falsifikuara

Kronikë e zezë

Gjakovë: Arrestohen dy persona për paratë e falsifikuara

Më: 10 janar 2019 Në ora: 12:22
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar në fshatin Bishtazhin të  Gjakovës, pasi gjatë kontrollit të veturës së tyre kanë gjetur dhe konfiskuar një kartëmonedhë prej 100 eurosh, e cila dyshohet se është e falsifikuar.

Pas intervistimit, të dyshuarit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...