Bora shemb çatinë, vdes punonjësi - Bota Sot
Bora shemb çatinë, vdes punonjësi

Kronikë e zezë

Bora shemb çatinë, vdes punonjësi

Më: 10 janar 2019 Në ora: 18:44
Ilustrim

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.

Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin.

Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...