Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj - Bota Sot
Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj

Kronikë e zezë

Kapen me drogën e llojit ekstazi, dy të arrestuar në Ferizaj

Më: 11 janar 2019 Në ora: 09:27
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Ferizaj, pasi që gjatë kontrollit të njërit prej tyre, është gjetur dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit ekstazi.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë  liruar në procedurë të rregullt.

Policia njofton se rasti ka ndodhur dy ditë më parë në mbrëmje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...