Arrestohen, pastaj lirohen dy të dyshuar për posedim të substancave narkotike - Bota Sot
Arrestohen, pastaj lirohen dy të dyshuar për posedim të substancave narkotike

Kronikë e zezë

Arrestohen, pastaj lirohen dy të dyshuar për posedim të substancave narkotike

Më: 12 janar 2019 Në ora: 08:37
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se dje në Prishtinë janë arrestuar një shqiptar dhe një serbe, pasi kishin pranuar një dërgesë postare me substancë e dyshuar narkotike të llojit “Amfetaminë”, me peshë dhjetë gramë, si dhe “MDMA-ekstazi”- katër copa në formë tablete.

Me vendim të Prokurorit, dy të dyshuarit pas intervistimit lirohen në  procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...