Moti i keq/ Gjendet i vdekur 65-vjeçari në Korçë - Bota Sot
Moti i keq/ Gjendet i vdekur 65-vjeçari në Korçë

Kronikë e zezë

Moti i keq/ Gjendet i vdekur 65-vjeçari në Korçë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 18:11
Korçë

Një 65-vjeçar gjendet i vdekur për shkak të kushteve të rënduara atmosferike. Gjatë pasdites së sotme, një person është gjetur i vdekur në fshatin Çiflig të Korçës.

Vasil Mati 65 vjeç, dyshohet se ndërroi jetë nga një atak kardiak, shkak i të cilit u bë i ftohti.

Trupi i Matit u gjet i pajetë nga fqinjët dhe është dërguar në morg për autopsinë mjeko-ligjore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...