Vazhdojnë grabitje e armatosura - Bota Sot
Vazhdojnë grabitje e armatosura

Kronikë e zezë

Vazhdojnë grabitje e armatosura

Më: 13 janar 2019 Në ora: 09:43
Ilustrim

Një grabitje e radhës ka ndodhur mbrëmë në një lokal të lojërave të fatit në qytetin e Podujevës.

Rastin e kanë konfirmuar zyrtarë policor në Podujeve, duke mos dhënë detaje në lidhje m e grabitjen. 

Në Kosovë janë shtuar rastet e grabitjeve të armatosura dhe rasti më i rëndi ka qenë ai në Istog muajin e kaluar, ku ka mbetur i vdekur një polic si dhe grabitësi i armatosur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...