Grabitje me armë në Podujevë - Bota Sot
Grabitje me armë në Podujevë

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në Podujevë

Më: 13 janar 2019 Në ora: 11:28
Foto ilustrim

Tre të dyshuar të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve të zjarri kanë kanë hyrë në një lokal në Podujevë, ku kanë grabitur rreth 1000 euro para të gatshme.

Rastin e ka raportuar në polici personi i cili punonte në lokal. Sipas Poicisë, rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...