Stalla e bagëtive kaplohet nga zjarri në Partesh - Bota Sot
Stalla e bagëtive kaplohet nga zjarri në Partesh

Kronikë e zezë

Stalla e bagëtive kaplohet nga zjarri në Partesh

Më: 14 janar 2019 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Të dielën pasdite një burrë serb ka raportuar se stalla e bagëtive të cilën ai ruante në Partesh, është kapluar nga zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë relevante dhe rasti është klasifikuar si shkaktim i rrezikut të përgjithshëm.

Ndërsa zjarrfikësit kanë arrit që ta lokalizojnë zjarrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...