Tentoi ta shuaj vet zjarrin, e pëson keq një person në Ferizaj - Bota Sot
Tentoi ta shuaj vet zjarrin, e pëson keq një person në Ferizaj

Kronikë e zezë

Tentoi ta shuaj vet zjarrin, e pëson keq një person në Ferizaj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Një person ka marrë plagë, pasi që ka tentuar të shuaj zjarrin në shtëpinë e vëllait të tij.

Në Ferizaj, një person është dërguar për tretman mjekësor, pasi që siç bëhet e ditur nga Policia, i njëjti kishte tentuar ta shuaj zjarrin në shtëpinë e vëllait të tij.

Siç bëhet e ditur në raportin e Policisë, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante dhe kanë shuar zjarrin.

Policia nuk ka dhënë detaje shtesë në lidhje me zjarrin dhe gjendjen e këtij personi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...