Grabitje e armatosur në një restorant të Prishtinës - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një restorant të Prishtinës

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një restorant të Prishtinës

Më: 15 janar 2019 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Përmes raportit 24 orësh Policia ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 23:12 në rrugën “Tahir Zajmi” në Prishtinë, katër meshkuj kanë raportuar se derisa kishin qenë në vendin e punës në një restorant, aty brenda kishin hyrë dy persona të maskuar e të armatosur dhe nën kërcënim të armëve nga viktimat kishin grabitë para.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, nuk raportohet për të lënduar, rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...