Një femër sulmohet fizikisht dhe i vidhet çanta - Bota Sot
Një femër sulmohet fizikisht dhe i vidhet çanta

Kronikë e zezë

Një femër sulmohet fizikisht dhe i vidhet çanta

Më: 15 janar 2019 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Një femër në rrugën ‘Enver Maloku’ në Fushë Kosovë ka raportuar se derisa kishte qenë duke e pritur liftin në një objekt banesor, një person i dyshuar i panjohur e kishte sulmuar - goditë në abdomen dhe më pas ja kishte marr çantën e krahut në të cilën kishte pas para dhe dokumente personale.

Viktima sipas Policisë,  është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...