Zhduket një person në Gjakovë - Bota Sot
Zhduket një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Gjakovë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka raportuar për një person të zhdukur në fshatin Zhdrellë të Gjakovës që prej datës 10.01.2019, saktësisht nga ora 11:00.

Ankuesi mashkull ka raportuar se viktima mashkull ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...