Vdekje e dyshimtë në Prishtinë - Bota Sot
Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një grua ka ndërruar jetë gjatë trajtimit mjekësor në Prishtinë.

Një person ka njoftuar se bashkëshortja e tij kishte ndërruar jetë gjatë trajtimit mjekësorë.

Siç njofton policia, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka deklaruar se bashkëshortja e tij, gjatë trajtimit mjekësor  kishte ndërruar jetë. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kompetent dhe me urdhër të tij, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...