881 gjoba dhe 47 aksidente për 24 orë në Kosovë - Bota Sot
881 gjoba dhe 47 aksidente për 24 orë në Kosovë

Kronikë e zezë

881 gjoba dhe 47 aksidente për 24 orë në Kosovë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

881 gjoba dhe gjithsej 47 aksidente kanë ndodhur gjatë ditës së hënë në Kosovë.

Prej aksidenteve, sipas raportit policor, një ka përfunduar me fatalitet. 10 aksidente përfunduan me të lënduar,  kurse 36 pa të lënduar.

13 persona janë arrestuar, 6 janë dërguar në mbajtje kurse 4 në vuajte të dënimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...