Hajni e bën për spital gruan në Prishtinë - Bota Sot
Hajni e bën për spital gruan në Prishtinë

Kronikë e zezë

Hajni e bën për spital gruan në Prishtinë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Një grua në Prishtinë ka raportuar se derisa kishte qenë duke e pritur liftin në një objekt banesor, një person i dyshuar i panjohur e kishte goditur në abdomen dhe më pas ja kishte marr çantën e krahut në të cilën kishte pas para dhe dokumente personale.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pas lëndimeve të marra si pasojë e goditjes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...