Zhduket një person në Gjakovë - Bota Sot
Zhduket një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Gjakovë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 11:13
Foto ilustrim

Në policinë e Gjakovës është raportuar se një person ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij 

Ngjarja ka ndodhur më datën 10 janar në fshatin Zhdrellë të Gjakovës.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.”, thuhet në raportin e PK’së.

Ndërkaq, rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...